ULTRA COMFORT MASK PEEL OFF FILMALGINE X 10

L520

Ka stok

In Stock

SKU: 11796

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë antirrudhë peel off e pasur me isoflavone dhe peptide të sojës. Redukton rrudhat e mimikës dhe ushtron një efekt lifting.

perdorimi

Përzjeni masën e pluhurit me 90 ml ujë dhe aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte. Lihet të veprojë 15-20 minuta dhe më pas hiqet si maskë peel –off.

perberesit

Solum diatomeae, algin, sulfat kalciumi, tetrasodium pirofosfat, ektrakte të hidrolizuara të proteinave të sojes, isoflavone të sojës, oksid magnezi.

paketimi

30 gr.