Energizing Eye Roll-On

L2,600

Ka stok

In Stock

SKU: 10700

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Formulim esencial roll on kunder shenjave te lodhjes ne konturin e syve.

– Redukton ndjeshem enjtjen, borsat, dhe rrathet e erret te syve

– Rrit elasticitetin dhe tonicitetin e lekures

– Permireson mikroqarkullimin ne zonen e syve

– Efekt freskues dhe masazhues

perdorimi

Aplikoni Energizing Eye Roll On ne mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

15 ml

perberesit

Men’s eye complex: Kombinim i nje tripeptidi me mikroalga, acid hialuronik dhe pantenol.

Specimen: Bima Baobab e Afrikes jugore me efekt te fuqishem antirrudhe

Acid hialuronik

Kafeine.

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.