O.SH OVERNIGHT FACE MASK AVOCADO&ALOE 75ML-41091E

L700

Ka stok

In Stock

SKU: 12938

Find in Store

Pershkrimi i produktit

E lehtë në teksturë dhe ndjesi, kjo maskë për fytyrën është një hidratues i përsosur.

Vaji organik i avokados dhe ekstrakti organik i aloes kanë veti hidratuese dhe ushqyese dhe ofrojnë një ndjenjë relaksi të qëndrueshme.

perdorimi

Aplikojeni maskën në fytyrë të thatë dhe të pastër duke shmangur zonën e syve dhe të buzëve. Ska nevoj të shpëlahet.

paketimi

75 ml.