BETA TONER

L2,380

Ka stok

In Stock

SKU: 13417

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion tonifikues pa alkool, i formuluar me BETAINE dhe ACIDI HIALURONIK, për të përfunduar pastrimin e fytyrës dhe zonës së syve, balancon pH-në e lëkurës dhe rikthen hidratimin e lëkurës. Rifreskon dhe rigjallëron, duke e lënë lëkurën me shkëlqim të gjallë. I testuar oftalmologjikisht.

 

permban

  • BETAIN (Trimethylglycine) osmoprotektor me prejardhje nga aminoacidet
  • ACIDI HIALURONIK në formë me peshë të lartë molekulare me veti mbrojtëse dhe kundër dehidrimit
  • Hidrolatet e lulediellit dhe trëndafilit me efekt astringent dhe qetësues

perdorimi

Pas përdorimit të pastruesit, njomni një copë pambuku me tonik dhe lyejeni butësisht fytyrën dhe sytë. Vazhdoni me aplikimin e trajtimeve sipas protokollit COSMECEUTICAL që përdoret.

PAKETIMI

215 ml