24/7 Skin Energizer

L3,300

Ka stok

In Stock

SKU: 10699

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum i formuluar me agjente antirrudhe per te parandaluar plakjen e lekuren.

specifikime

– Absorbohet shpejt nga lekura

– Rrit elasticitetin e lekures

– Mbron lekuren nga faktoret e jashtem te mjedisit

– Mbron lekuren nga radikalet e lira

– Ofron hidratim maksimal

perdorimi

Aplikoni ne lekuren e pastruar ne mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

50 ml

perberesit

Men's Supermoist (Hidraton dhe minimizon rrudhat te shkaktuara nga lekura e thate)
Specimen (Bima Baobab e Afrikes Jugore me efekte te fuqishme antirrudhe)
Acid hialuronik
Alantoin
Alfa Bisabolol
Vitamine E

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.