Brightening Face Freshener

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 2754

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tonik pa alkool, i domosdoshem per pastrimin e lekures kerkuese.

Lekura tonifikohet, rigjenerohet dhe ngelet e fresket dhe e hidratuar.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

perdorimi

Aplikoni Brightening Face Refresher ne nje tampon pambuku 2 here ne dite ne mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

200 ml

perberja

Glicerine

Morus alba (ekstrakti i rrenjes se pemes se manit)

perdorimi

Aplikoni Brightening Face Refresher ne nje tampon pambuku 2 here ne dite ne mengjes dhe ne mbremje.