O.SH SOFT FACE GOMMAGE MORNING COFFEE 75 ML (2158E)

L450

Ka stok

In Stock

SKU: 11931

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Skrab i butë për fytyrën, i cili pastron lëkurën duke e lënë atë të butë dhe të lëmuar.
Ekstrakti organik i kafesë dhe limonit, rifreskojnë dhe rigjenerojnë lëkurën duke e bërë atë të duket më energjike.

perdorimi

Vendosni një sasi të vogël në fytyrën e lagur, masazhoni lehtë lëkurën dhe shpëlajeni. Përdoreni skrabin 1-2 herë në javë.