SKIN SO SOFT JOJOBA BEADS MOISTURE EXFOLIATE

L2,600

Ka stok

In Stock

SKU: 12544

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel peeling i butë i bërë nga dylli i pastër bimor jojoba, i cili largon lëkurat e vdekura të lëkurës. Qelizat burimore nga shkurret e fluturave forcojnë vetë mbrojtjen e lëkurës kundër radikaleve të lira dhe kanë efekt qetësues. Kamomili romak ka një efekt qetësues dhe lehtëson skuqjen.

perdorimi

Aplikojeni në lëkurën e pastruar dhe masazhojeni butësisht. Pas masazhit, shpëlajeni lëkurën me ujë të ngrohtë.

paketimi

50 ml.