NS ROYAL CAVIAR COLLAGEN WRINKLE FILLER-0352E

L3,100

Ka stok

In Stock

SKU: 12971

Pershkrimi i produktit

Filler për fytyrën me Ekstrakte të havjarit të zi beluga me veprim intensiv antirrudhë.

Ekstrakte te havjarit te zi BELUGA me veprim intensiv kunder plakjes

Havjari i zi eshte i pasur me proteina, aminoacide dhe vitamina qe jane shume te rendesishme per nje lekure te shendetshme.

Bimen nordike angjelika [Lat. Angelica] me perberje organike qe ka veti te theksuara qetesuese dhe antibakteriale, qeteson lekuren dhe largon stresin.
Bimen organike spiraea [Lat. Spiraea], te pasur me vitaminen C, qe vepron si antiseptik dhe antioksidant. Rifreskon lekuren dhe e tonifikon ne menyre te njetrajtshme.
Bimen organike sherebele, qe rregullon sekretimet e lekures dhe lehteson irritimet, dezinfekton dhe lemon lekuren. Gjithashtu nxit aftesite rigjeneruese, pakeson rrudhat dhe perterin lekuren duke e rinuar ate.

permban

Ekstrakte të havjarit të zi beluga, angjelika, spiraea, sherebelë, etc.

perdorimi

Vendosni një sasi të vogël në lëkurën e pastruar të fytyrës.

paketimi

40 ml