MAGIC SPHERES “CAVIAR REPAIR” 50 ML

L5,000

Ka stok

In Stock

SKU: 10211

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum fytyre me ekstrakt Havjari i pasur me aminoacide, lipide, vitamina dhe minerale. Hidraton intensivisht, rigjeneron dhe mbron lëkurën nga radikalet e lira. Rekomandohet të përdoret nga personat që kanë të nevojshme rigjenerimin e lëkurës dhe pas ekspozimit për një kohë të gjatë në diell. Mbron lëkurën nga ndotja. Ka efekt të lehtë lifting.

 

perdorimi

Magic Spheres janë krijuar për t’u përdorur mundësisht në mëngjes si trajtim intensiv pas pastrimit të lëkurës dhe para aplikimit të kremit për kujdesin e lëkurës.

paketimi

50 ml.