NS CAVIAR GOLD NIGHT FACE CREAM-CONCENTRAT-9751E

L6,020

Ka stok

In Stock

SKU: 12981

Pershkrimi i produktit

Krem nate për fytyrën i cili lufton shenjat e para të plakjes.
Ky krem nate për fytyrën lufton shenjat e para të plakjes. Përbëresit aktive veprojnë në brendësi të lëkurës për të njëtrajtësuar rrudhat dhe për t’i rikthyer tonifikimin lëkurës. Lëkura tonifikohet, bëhet elastike dhe me shkëlqim.

Koleksioni Caviar Gold kombinon vetitë unike të havjarit të zi dhe floririt të cmuar të lëngshëm me një kompleks special energjik të barërave të egra – një kompleks unik i krijuar nga barerat e egra siberiane posacërisht për t’ju falur rini dhe bukuri, dhe për ta bërë lëkurën të butë, elastike dhe pa rrudha.

Të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Për moshën 30-40 .

permban

Ekstrakt të havjarit të zi, flori, kompleks barërash të egra, acid hialuronik, etc.

perdorimi

Aplikoni kremin në mbrëmje në fytyrë të pastër dhe të thatë.

paketimi

30 ml.