DEFENCE MICELLAR WATER

L500

Ka stok

In Stock

SKU: 10754

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Uje micelar qe pastron fytyren, syte dhe buzet nga papastertite dhe gjithashtu pastron make up-in. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures. I testuar oftamologjikisht.

permban

Ujë i distiluar trendafili: Efekt rigjenerues dhe qetësues.

Surfektante shume te bute:  Formojnë micela, sfera te vogla te afta per te larguar papastertite. Ato kane efekt delipidues shume te ulet dhe tolerohen shume mire nga lekura. Pastron lekuren pa pasur nevoje per shpelarje dhe pa  prishur ekuilibrin e saj.

perdorimi

Aplikoni produktin me ndihmen e nje  pambuku. Nuk ka nevoje per shperlarje.

paketimi

100 ml