NS ORGANIC CERTIFIED MOISTURISING FACE-8697E

L1,380

Ka stok

In Stock

SKU: 12951

Pershkrimi i produktit

Tonik për të gjitha llojet e lëkurave që hidraton thellësisht, freskon dhe tonifikon lëkurën duke i dhënë asaj një shkëlqim natyral.

Çaji Kuril, i zgjedhur me dorë dhe i mbledhur në i egër, përmban një përqendrim të lartë të vitaminës C.

Çaji organik i Kurilit, hidrolat, tonifikon në mënyrë perfekte dhe zgjon shkëlqimin natyral të lëkurës.

Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.

Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

perdorimi

Spërkateni drejtpërdrejt në fytyrë dhe qafë, ose aplikojeni me një copë pambuku.

paketimi

100 ml.