NS CAVIAR GOLD STRENGTHENING FACE & NECK-9737E

L6,020

Ka stok

In Stock

SKU: 12979

Pershkrimi i produktit

Serum për fytyrën dhe qafën me efekt lifting. Nxit prodhimin e kolagjenit, rigjeneron dhe tonifikon lëkurën.
Serumi është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Koleksioni Caviar Gold kombinon vetitë unike të havjarit të zi dhe floririt të cmuar të lëngshëm me një kompleks special energjik të barërave të egra – një kompleks unik i krijuar nga barërat e egra siberiane posacërisht për t’ju falur rini dhe bukuri, dhe për ta bërë lëkurën të butë, elastike dhe pa rrudha.

Për moshën  30-40 .

permban

Ekstrakt të havjarit të zi, flori, kompleks barërash të egra, acid hialuronik, etc.

perdorimi

Aplikoni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyre, qafë dhe zonën e dekoltesë të pastër dhe të thatë.

paketimi

30 ml.