Calming Hydro Gel

L3,000

Ka stok

In Stock

SKU: 10698

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem/xhel me veprim hidratues dhe antirrudhe per fytyren.

specifikime

– Nxit rigjenerimin dhe zbut lekuren

– Parandalon irritimin dhe redukton inflamacionin

perdorimi

Aplikoni Calming Hydro Gel ne mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

50 ml

perberesit

Men's Supermoist (Hidraton dhe minimizon rrudhat te shkaktuara nga lekura e thate)
Men's Ultra Calm (Qetesojne lekuren pas rrojes)
Acid Hialuronik
Pantenol
Aloe Vera
Isomerati i sakaridit
Vitamine E

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.