Hyaluron Fluid (Ampula)

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 11128

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ampula te perqendruara me acid hialuronik. Trajtim i mirefillte 7 ditor per lekure te thate.

specifikime

– Ampula me perqendrim te larte te acidit hialuronik per hidratimin intensive te lekures

– Veprim i shpejte ne rregullimin e deficenses se hidratimit

– Rifitim i shkelqimit te humbur

– Redukton linjat e imeta te shkaktuara nga tharja e lekures

– Efekt i fuqishem lifting

perdorimi

Aplikoni ampulen ne lekuren e pastruar ne lekure dhe ne qafe

paketimi

7*2 ml

perberja

Acid Hialuronik

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.