NS ORGANIC CERTIFIED HYALURONIC EXFOLIANT-8857E

L1,380

Ka stok

In Stock

SKU: 12946

Pershkrimi i produktit

Xhel eksfoljues për të gjitha llojet e lëkurave me efekt pastrues, hidratues dhe rigjenerues.

Hidrolati është një koktej i përqendruar me vitamina dhe mikroelemente që rrjedhin nga bimët me distilim. Produktet e kujdesit për fytyrën, të bazuara në hidrolate, ofrojnë kujdes intensiv të lëkurës, duke e lënë atë të butë dhe kadifeje.

  • Çaji Kuril, i zgjedhur me dorë dhe i mbledhur në natyrë, përmban një përqendrim të lartë të vitaminës C.
  • Hidrolati Organik i Çajit Kuril tonifikon dhe zgjon shkëlqimin natyral të lëkurës.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

Permban

Hidrolatin organik të çajit Kuril, Vaji organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitamina E

perdorimi

Masazhojeni në lëkurë të lagur derisa të krijohet një shkumë e butë. Shpëlajeni me ujë.

PAKETIMI

75 ml.