NS TONIC LOTION 200 ML-1045E

L1,190

Ka stok

In Stock

SKU: 12982

Pershkrimi i produktit

Tonik per fytyrën i cili pastron butësisht, hidraton, rikthen hidrobalancin natyral dhe tonin e lëkurës, duke e bërë fytyrën të duket e freskët dhe rrezatuese.

permban

Ekstrakti kinez scholar tree forcon lëkurën, përshpejton proceset e rigjenerimit dhe rregullon ekuilibrin e lipideve.

Melissa e qetëson dhe proteinat e grurit e ushqejnë.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në një copë pambuku dhe pastroni butësisht fytyrën dhe qafën.

paketimi

200 ml