Acerola Vitamina C Powder Mask

L400

Ka stok

In Stock

SKU: 1107

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske vitalizuese per lekuren e lodhur me ekstraktet e frutave nga Acerola Cherries me perqendrim te larte te vitamines C, Vitamines A dhe vitamines PP.

specifikime

– Ky kombinim vitaminash mbron lekuren nga radikalet e lira dhe permireson rigjenerimin e saj.

– Vitamina C gjithashtu stimulon sintezen e kolagjenit.

– Pas trajtimit lekura juaj behet e shendetshme dhe e hidratuar.

perdorimi

Perzieni 30 gr puder me 90 ml uje derisa te formohet nje mase homogjene. Lereni te veproje per 15-20 minuta.

paketimi

30 gr

perberja

Acerola Cherris (Vit C+Vit A + Vit PP)

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.