O.SH REJUV.FACE CREAM-MASK SILKY COFFEE 75ML (2172E)

L450

Ka stok

In Stock

SKU: 11934

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem-Maske Rigjeneruese per Fytyren nga Kafeja , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , e pershtatshme per te gjitha moshat.

Falini kenaqesi vetes suaj me nje lekure me te re, me te tonifikuar dhe me te shendetshme cdo dite! Kremi-Maska rigjeneruese per Fytyren permban nje sasi te pasur te ekstraktit te kafese, aminoacideve te mendafshit dhe gjalpit shea.

Krijuar me përbërës organikë të certifikuar.

perdorimi

Vendoseni maskën me kujdes në fytyrën e pastër, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve. Pas 10-15 minutash, shpëlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë. Përdoreni maskën  1-2 herë në javë.