NS ORGANIC CERTIFIED AGE-DEFYING ANTI-GRAVITY FACE SERUM, 15 ml-8895E

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12954

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum fytyre që hidraton thellësisht dhe rigjeneron lëkurën.

  • Snow Cladonia, e zgjedhur me dorë dhe e mbledhur në natyrë, i detyrohet efektit të saj mahnitës në lëkurë përmbajtjes së saj të lartë të acidit usnik.
  • Hidrolati Organic Snow Cladonia ndihmon në rinovimin dhe ngritjen e lëkurës dhe parandalon formimin e linjave të holla.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

 

PERMBAN

Hidrolat Organic Snoë Cladonia, Vaj organik i pishës siberiane, Acidi hialuronik, Vitamin E.

perdorimi

Shkundeni mirë përpara përdorimit. Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër dhe të thatë.

paketimi

15 ml