Golden Glow Peel Off Mask 10 x 30 g

L850

Ka stok

In Stock

SKU: 13249

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë për një shkëlqim natyral të lëkurës. Maska Peel-Off Golden Glow është e pasur me pudër perla 100% natyrale, falë së cilës freskon, barazon ngjyrën dhe i jep lekurës një efekt mat, ndërsa alginatet dhe toka diatomike në përbërje ruajnë hidrobilancën optimale.

 

Perdorimi

Perzjeni përmbajtjen me 90 ml ujë derisa të përftohet një mase homogjene. Aplikojeni maskën në lëkurë dhe lëreni të veprojë për rreth 15-20 minuta dhe më pas hiqni maskën.

Permban

Ar të pastër dhe pluhur perle.

paketimi

30 gr.