DEFENCE XAGE PRIME RECHARGE

L4,000

Ka stok

In Stock

SKU: 2138

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem nate per te parandaluar rrudhat e para te moshes. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures. Fale perberesve aktiv kremi rrit oksigjenimin dhe stimulon metabolizmin qelizor.

 

permban

  • Rejuvenate SGF™- kompleks special i cili perfshin nje matrikine, sakaride te derivuara bioteknologjikisht dhe ekstrakte te bimes Crocus Sativus, te cilat rrisin aktivitetin e fibroblasteve dhe disponueshmerine e kolagjenit, elastines dhe acidit hialuronik.
  • Ekstrakte te mikroalgave Euglena gracilis: rivitalizon metabolizmin qelizor, duke i rikthyer keshtu lekures vitalitetin.

perdorimi

Aplikoni kremin ne mbremje, ne fytyre, qafe dhe dekolte.

paketimi

50 ml