NS ORGANIC CERTIFIED AGE-DEFYING HYALURON 8826E

L1,450

Ka stok

In Stock

SKU: 12948

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tonik fytyrë me efekt antirrudhë. Pastron dhe tonifikon lëkurën, duke i dhënë një shkëlqim natyral dhe një ngjyrë të njëtrajtshme.

Hidrolati është një koktej i përqendruar me vitamina dhe mikroelemente që rrjedhin nga bimët me distilim. Produktet e kujdesit për fytyrën, të bazuara në hidrolate, ofrojnë kujdes intensiv të lëkurës, duke e lënë atë të butë.

  • Snow Cladonia, e zgjedhur me dorë dhe e mbledhur në natyrë, i detyrohet efektit të saj mahnitës në lëkurë përmbajtjes së saj të lartë të acidit usnik. Hidrolati Organic Snow Cladonia ndihmon në rinovimin dhe ngritjen e lëkurës dhe parandalon formimin e linjave.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

 

perdorimi

Aplikojeni me një copë pambuku dhe pastroni butësisht fytyrën dhe qafën.

Permban

Hidrolat snoë cladonia, vaj organik i pishës siberiane, acid hialuronik, vitamin E.

paketimi

150 ml