Luxury Oil Cleanser

L2,850

Ka stok

In Stock

SKU: 11270

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pastron lehtesisht nga fytyra edhe make up-in rezistent ndaj ujit, duke e lene lekuren tuaj te paster e me shkelqim. Fale permbajtjes se larte te acideve yndyrore omega 3 dhe omega 6 lekura juaj do te jete e bute dhe e lemuar menjehere pas pastrimit.

PERDORIMI

Aplikoni pastruesin ne fytyre, masazhojeni butesisht dhe pelajeni me uje te ngrohte. Me pas rekomandohet perdorimi i MICELLAR SKIN TONIC.

PAKETIMI

100 ml

PERBERJA

Vaj Camelina Sativa

Vaj Kalendula

Vaj kokosi