O.SH MICELLAR WATER AVOCADO & ALOE 150 ML-40742E

L810

Ka stok

In Stock

SKU: 12931

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Uji micellar pastrues për të gjitha llojet e lëkurës.

Uji micellar ndihmon për të mbajtur lëkurën të pastër dhe të freskët për një kohë të gjatë. Produkt në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës.

Vaji i avokados është i pasur me vitamina A, D dhe E që ndihmojnë në hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës tuaj!

perdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë me një pambuk. I përshtatshëm për heqjen e make-up-it. Shkundni mirë para përdorimit.

Mund të përdoret në zonën e syve.

paketimi

150 ml.