O.SH MOIST.FACE GEL-MASK MADAGASKAN ALOE 75ML(2189

L450

Ka stok

In Stock

SKU: 11932

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel-Maske per Hidratimin e Fytyres me Aloe nga Madagaskari , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , e pershtatshme per te gjitha moshat .

Shijoni hidratimin dhe rehatinë e mrekullueshme që kjo maskë ju ofron.
Ektrakti organik i aloes, bamboos dhe vaji i ylang ylang ju dhurojnë një lëkurë të butë, të lëmuar dhe të freskët.

Krijuar me përbërës organikë të certifikuar .

perdorimi

Vendoseni maskën në fytyrën e pastër, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve. Pas 10-15 minutash, shpëlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë. Përdoreni maskën  1-2 herë në javë.