Acqua di rose BIO&VEGAN

L1,850

Ka stok

In Stock

SKU: 1463

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Uje trendafili 100% organik i perfituar nga distilimi i Rosa Centifolia dhe Rosa Damascena te njohura per aromen dhe vetite e tyre te mrekullueshme.

Acqua Di Rose ushtron nje efekt hidratues (vecanerisht per lekurat e thata e te ndjeshme), efekt tonik, antirrudhe, efekt astrigjent dhe dekongjestant, gjithashtu qeteson inflamacionin dhe skuqjen e lekures duke i dhuruar asaj nje ndjenje freskie.

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

PERDORIMI

Aplikoni ujin e trendafilit me nje pambuk ne fytyre dhe dekolte, pas pastrimit te lekures.

PAKETIMI

200 ml