NS ORGANIC CERTIFIED BRIGHTENING FACE SERUM-8659E

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12953

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum për të gjitha llojet e lëkurave freskon dhe zbut në mënyrë perfekte lëkurën duke i dhenë asaj një shkëlqim natyral.

  • Çaji Kuril, i zgjedhur me dorë dhe i mbledhur në natyrë, përmban një përqendrim të lartë të vitaminës C.
  • Çaji organik i Kurilit hidrolaton në mënyrë të përkryer tonifikon dhe zgjon shkëlqimin natyral të lëkurës.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

PERMBAN

Hidrolat organik të çajit Kuril, Vaj organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitamin E.

PERDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër dhe të thatë.

PAKETIMI

15 ml.