POLY P CREAM INTENSIVE ANTI-AGEING BIOREVITALISING CREAM

L9,500

Ka stok

In Stock

SKU: 13422

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem antirrudhë i pasur me Polidatin dhe Acid hialuronik i cili lufton stresin oksidativ dhe procesin e gliko-oksidimit në lëkurë. Nxit prodhimin e kolagjenit dhe redukton dukshëm rrudhat.

permban

POLIDATIN – antioksidant dhe anti-plakje resveratrol glukozid

PEPTIDET BIOMIMETIKE – molekulat sinjalizuese që modulojnë aktivitetin e fibroblasteve

ACIDI HIALURONIK –  i përfshirë në një formë me peshë të lartë molekulare dhe i modifikuar për të rritur afinitetin me membranat qelizore

perdorimi

Në mëngjes dhe në mbrëmje aplikojeni kremin në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar butësisht.

paketimi

50 ml