Intensive Face Scrub

L4,360

Ka stok

In Stock

SKU: 1769

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Scrub per te gjitha llojet e lekures.

– Efekt eksfoliues, largon qelizat e vdekura te lekures dhe zbut epidermen.

– Parandalues i njollave dhe akneve.

– Stimulon mikroqarkullimin e lekures.

perdorimi

Aplikoni Intensive Face Scrub ne lekure dhe masazhojeni per disa minuta dhe shpelajeni me uje te bollshem.Perdoret 1 deri 2 here ne jave.

Keshille: Perdorimi i cdo scrub-i ne lekure, e ben epidermen sensibile ndaj rrezeve UV. Keshillohet perdorimi i nje kremi mbrojtes si psh: Face Guard Advanced.

perberja

Berthama te frutit te pjeshkes

Vaji Macadamia

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

paketimi

200 ml