NS ORGANIC CERTIFIED AGE-DEFYING DEEP CLEANS-8833E

L1,230

Ka stok

In Stock

SKU: 12949

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj për pastrim të thellë të lëkurës. Ka efekt zbutës dhe hidratues.

  • Snow Cladonia, e zgjedhur me dorë dhe e mbledhur në natyrë me nje efektit mahnitës në lëkurë i detyrohet përmbajtjes së saj të lartë të acidit usnik.
  • Hidrolati Organic Snow Cladonia ndihmon në rigjenerimin dhe tonifikimin e lëkurës dhe parandalon formimin e linjave.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në në duart tuaja dhe masazhoni në lëkurë të lagur. Shpëlajeni me ujë.

permban

Hidrolat organic snoë cladonia, vaji organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitamin E.

paketimi

150 ml