Dead Sea Black Mask

L400

Ka stok

In Stock

SKU: 1112

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske peeling me substanca active te detit te vdekur. Substancat active veprojne intensivisht deri ne shtresat me te thella te epidermes ku intensifikojne veprimin e tyre.

specifikime

– Permireson profiling e poreve

– Rregullon aktivitetin e gjendrave te sebumit

– Perthith lipidet e teperta dhe ka efekt antiinflamator

– Rezultatet vihen re qe me aplikimin e pare

– Lekura rifiton elasticitetin dhe hidratimin optimal

perdorimi

Perzieni 30 gr puder me 90 ml uje derisa te formohet nje mase homogjene. Lereni te veproje per 15 minuta. Aplikoni nje here ne jave.

paketimi

30 gr

perberja

Mikroelemente nga deti i vdekur

Kokrriza mineralesh

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.