HYALURON 2 POWER COMPLEX 7 X 2 ML

L1,900

Ka stok

In Stock

SKU: 11800

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ampula me efekt zbutës dhe hidratues të menjëhërshëm.

Permban: Acid hialuronik me vargje të shkurtër dhe të gjatë të cilat sigurojnë hidratim të lëkurës në të gjitha shtresat e saj.

perdorimi

Aplikoni produktin në dorë dhe më pas shpërndajeni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte. Më pas aplikoni kremin tuaj të zakonshëm. Për rezultate më të mira rekomandohet të bëhet një trajtim i plotë.