Completely Kissable Peppermint Lip Balm

L300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10143

Pershkrimi i produktit

Labelo organike dhe pa gluten e cila zbut dhe hidraton buzet fale perberjes me vaj luledielli, dyll blete, vitamine E.

PERBERESIT

Vaj luledielli (Helianthus Annuus)*, dyll blete (Cera Alba)*, vaj ulliri ekstra i virgjër (Olea Europaea)*, vaj mente (Mentha Piperita)*, vaj nga farat e kërpit (Cannabis Sativa)*, vitaminë E tokoferol nga soja. *E certifikuar organike.