CO HA STIM 2.2% HYALURONIC ACID CONCENTRATE

L10,400

Ka stok

In Stock

SKU: 13420

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Acid Hialuronik shumë i përqendruar i cili rrit elasticitetin e lëkurës, redukton rrudhat në mënyrë të dukshme dhe promovon hidratim të thellë. Ndihmon në stimulimin e fibroblasteve në aktivitetin e tyre sintetik dhe ridensifikimin e dermës.

perdorimi

  • ACIDI HIALURONIK (2.2%) të përfshira në pesha të ndryshme molekulare dhe në formë të modifikuar për të rritur afinitetin me membranat qelizore.
  • PEPTIDI PREBIOTIK balancon mikrobiotën e lëkurës dhe promovon integritetin e funksionit të barrierës.

perdorimi

Pas pastrimit të lëkurës, aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë. Masazhojeni butësisht dhe lëreni disa minuta të përthithet.

paketimi

30 ml