Brain Attention™ Chewables

L6,080

Ka stok

In Stock

SKU: 12495

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Per nje funksion nervor dhe kogniktiv te shëndetshëm, rrit vëmendjen, mbështet mbajtjen e memories.
-Aromë Natyrore Çokollate
Suplement i bërë me Cera-Q™, një derivat i proteinës së mëndafshit që mund të ndihmojë në ruajtjen e funksioneve të shëndetshme të trurit si tek fëmijët ashtu edhe tek të rriturit.* Cera-Q™ ka një strukture unike që e lejon atë të ndërveprojë lehtësisht me proteinat ekzistuese në tru. Ky aktivitet ndihmon në mbështetjen e aktiviteteve normale të trurit, duke përfshirë kujtesën, mësimin, vëmendjen, fokusin dhe më shumë.

perdorimi

Të rriturit dhe fëmijët (7 e lart), përtypni 1 tabletë dy herë në ditë. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

  • Konsultohuni me mjekun nëse jeni shtatzënë/në gji, nëse merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore.
  • Mbajeni larg fëmijëve.
  • Përmban ksilitol, është i dëmshëm për kafshët shtëpiake.
  • Xylitol është i dëmshëm për kafshët shtëpiake;
  • kërkoni menjëherë kujdesin veterinar nëse dyshohet për gëlltitje.

perberesit

Kalorive 5 Karbohidratet totale 1 g <1%* Kompleksi i hidrolizës së proteinave të mëndafshit 200 mg

Përbërës të tjerë: Xylitol, Sheqer Organik Turbinado, Celulozë, Pluhur Organik Kakao, Akacie Organike Gum, Sorbitol, Aromë Natyrore, Silicë dhe Ekstrakt i Gjetheve Stevia (Rebaudioside A).