Omegactive Vegan

L3,070

Ka stok

In Stock

SKU: 0932

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i pasur me acide yndyrore të pangopura si Omega3, Omega6, Omega7, Omega9, vaj nga farat e Lirit dhe vaj Ulliri, të cilat sjellin benefite të dukshme në organizmin tonë.

 

Produkt Vegan

perdorimi

2-3 kapsula në ditë.

paketimi

120 kapsula x 1300 mg

permban

1,60 g
Vaj nga farat e Lirit 0,18 g
Vaj nga farat e Oenothera 0,12 g
Vaj ekstra i virgjër ulliri 0,06 g
Vaj nga krundet e orizit 0,02 g
Vaj nga frutat e olivello spinoso

nuk permban

Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.