Contorno Occhi Liposomia BIO&VEGAN

L2,760

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2263

Pershkrimi i produktit

Krem per zonen e syve.

Bio. Vegan. E testuar per Nikelin.

permban

Vitamine A dhe E dhe liposome te sojes – arrijne te depertojne deri ne shtresat me te thelle te lekures, duke ushtruar nje efekt te fuqishem antioksidant dhe antirrudhe.

Gjalpe shea dhe vaj nga embrioni i grurit – ushqejne dhe hidratojne lekuren.

Vaj avokado dhe jojoba – rrisin elasticitetin e lekures, duke parandaluar rrudhat.

perdorimi

Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje ne zonen rreth syve. Masazhohet derisa te perthithet plotesisht.

paketimi

30 ml