DEFENCE COLOR LIPSHINE GLOSSY COLOR

L1,460

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13333

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkëlqyes për buzët me mikrosfera të acidit hialuronik dhe një lipoaktiv nga lulet e shegës i cili ofron një efekt hidratues dhe mbushës.

permban

Mikrosfera te acidit hialuronik, Lipoaktiv nga lulet e shegës.

paketimi

6 ml