DEFENCE REBALANCING CLEANSING GEL

L1,570

Ka stok

In Stock

SKU: 12836

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel pastrues per lëkurën. E pastron atë nga sebumi i tepërt, duke e lënë mat dhe të lëmuar, duke dhënë gjithashtu një ndjesi të këndshme freskie. Formulë e pasuruar me përbërës të veçantë aktivë për të ribalancuar mikrobiotën e lëkurës.

permban

-Agjentë të butë pastrues me një efekt të ulët delipidizues dhe tolerohet mirë nga lëkura.
-Acidi succinic me veti bakteriostatike dhe pastruese.
-Peptide: Ribalancon mikrobiotën e lëkurës.
-Mentil laktat: Ka një efekt freskues.

perdorim

Masazhojeni fytyrën e lagur me lëvizje rrethore, duke shmangur zonën e syve dhe më pas vazhdoni me shpëlarje.

paketimi

200 ml