DEFENCE COLOR LIFTING ANTI-AGEING FOUNDATION

L2,670

Ka stok

In Stock

SKU: 0340

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Perzierja e vecante e ekstrakteve bimore jep nje rezultat perfundimtar si saten, zvogelon rrudhat e imta dhe shenjat e lodhjes. E pasur me “Glow Factor”, revitalizon dhe i jep shkelqim lekures.  Ka faktor mbrojtes SPF 15 dhe eshte e disponueshme ne 5 ngjyra (kodet 201 deri ne 205).

PERMBAN

Faktore “GLOW” :Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ.

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskopik qe lehtesojne shperndarjen e produktit mbi lekure pas aplikimit.

Fito-kompleks zbutes: Perfshin lule banane dhe ekstrakte te bimes centella asiatika, te cilat zbusin te gjithe siperfaqen e lekures.

PERDORIMI

Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

PAKETIMI

30 ml