SOFT FOCUS BB CREAM HD

In Stock

SKU: 10221

Find in Store

Pershkrimi i produktit

BB krem i cili përmban pigmentet HD të Soft Focus me teknologji të lartë qe përzihen në mënyrë perfekte me lëkurën. Rezultati është një lëkurë me shkëlqim dhe me pamje natyrale. Përveç kësaj, lëkura mbrohet nga ndikimet negative të mjedisit (UVA/B dhe rrezet infra të kuqe dhe ndotja e ajrit).

Efektet dhe karakteristikat

  • Çehre perfekte, pa u dukur sikur je i grimuar
  • Neutralizon tonin e lëkurës
  • Mbrojtje ndaj ndikimeve negative mjedisore (UVA/UVB/IR/Ndotja e ajrit)
  • Furnizimi afatgjatë me lagështi dhe mbrojtja e barrierës së lëkurës
  • Zbut linjat dhe rrudhat
  • Qetëson dhe lufton skuqjen

permban

-Ekstrakti alpin Edelweiss, me vetitë e tij antioksiduese, ndihmon në neutralizimin e radikalëve të lirë.

-Pentavitin™ siguron hidratim intensiv dhe afatgjatë.

-Acidet hialuronik me zinxhir të shkurtër dhe të gjatë e mbushin lëkurën dhe i lëmojnë rrudhat.

-Bisabolol dhe Allantoin qetësojnë dhe ndihmojnë në luftimin e skuqjes.

perdorimi

Aplikojeni në lëkurën e pastruar me duar ose me një sfungjer ose furçë make-up.

paketimi

30 ml