DEFENCE COLOR LUMINIZER

L2,300

Ka stok

In Stock

SKU: 10063

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Formulim kremoz, i bute i cili mbulon rrathet e zinj poshte syve dhe minimizon imperfeksionet e lekures. I disponueshem ne 3 ngjyra: 101 porcelane ,102 Creme ,103 Caramel.

permban

Acid Hialuronik: Efekt hidratues.

Agjent teksturizues: I japin lekures nje ndjesi te mendafshte.

Faktore shkelqyes (Glow): Nje grup i veçante me antioxidante dhe qetesues.

perdorimi

Shtypni butonin ne fund te produktit dhe aplikojeni me furce poshte syve sipas nevojes.

paketimi

2 ml