DEFENCE COLOR NUDE FUSION NATURAL FOUNDATION 30 ML

L4,730

Ka stok

In Stock

SKU: 12850

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Fondatine me nje efekt nud duke e ber lekuren te duket e persosur dhe natyrale. Zbut dhe barazon tonin e lekures. SPF 15.

PERMBAN

Teksturues: kombinim i pudrave ultra të imta që i japin një prekje të butë formulimit dhe lejojnë një shpërndarje të përkryer të barabartë. Falë vetive thithëse të sebumit, ato ruajnë errësirën e lëkurës dhe ndihmojnë në kamuflimin e mikro-vrazhdësisë.

PERDORIMI

Shkundni mirë para përdorimit. Aplikojeni me prekje të vogla duke përdorur furçën speciale ose direkt me majat e gishtave.

PAKETIMI

30 ml.