DEFENCE COLOR MAXI BRONZING POWDER BRUSH

L3,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2804

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Furce specifike per aplikimin e pudres dhe pluhrave bronzues. Forma e vecante rrumbullake ju lejon te merrni sasine e duhur nga produkti pa e shperdoruar ate.

Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.

perdorimi

Aplikojeni nga qendra e fytyres drejt periferise.