DEFENCE HYDRACTIVE MATTIFYING MOISTURISING FLUID

L2,800

Ka stok

In Stock

SKU: 12129

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem fluid për lëkurat mikse dhe ato të yndyrshme. Hidraton, matifikon dhe detoksifikon lëkurën, si dhe parandalon procesin e plakjes.

permban

Acid hialuronik, ekstrakte bimësh, polisakaride bioteknologjike dhe Karnozinë.

Perdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të fytyrës.

paketimi

40 ml