SOFT FOCUS HD BB CREAM

L2,970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12392

Find in Store

Pershkrimi i produktit

BB krem per nje lekure me shkelqim dhe pamje natyrale. Mbron nga ndikimet negative te mjedisit UVA/B dhe rrezet infra të kuqe dhe ndotja e ajrit.

SPECIFIKIME

  • Kujdes intensiv dhe mbrojtje ekstensive
  • Çehre perfekte, pa u dukur sikur je i grimuar
  • E barazon tonin e lëkurës
  • High Tech Soft Focus pigmente HD që përzihen në mënyrë perfekte me lëkurën
  • Antioksidant dhe neutralizon radikalet e lira
  • Mbrojtje ndaj ndikimeve negative mjedisore (UVA/UVB/IR/Ndotja e ajrit)
  • Furnizimi afatgjatë me lagështi dhe mbrojtja e barrierës së lëkurës
  • Zbut linjat dhe rrudhat
  • Qetëson dhe lufton skuqjen

PERMBAN

Ekstrakti alpin Edelweiss, me vetitë e tij antioksiduese, ndihmon në neutralizimin e radikalëve të lirë.

Pentavitin™ siguron hidratim intensiv dhe afatgjatë dhe mbron pengesën e lëkurës.

Acidet hialuronik me zinxhir të shkurtër dhe të gjatë e mbushin lëkurën dhe i lëmojnë rrudhat.

Bisabolol dhe Allantoin qetësojnë dhe ndihmojnë në luftimin e skuqjes.

PERDORIMI

Aplikojeni në lëkurën e pastruar me duar ose me një sfungjer ose furçë make-up.

PAKETIMI

50 ml.