DEFENCE COLOR NUDE SERUM R3

L4,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2803

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Fondatine liquide me efekt te trefishte antirrudhe (Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron), qe i dhuron lekures suaj nje ndjesi te mendafshte. Ka faktor mbrojtes Spf 15 dhe mban efektin deri ne 8 ore. E disponueshme ne 3 kode (601 -602- 603).

                                                                                                                                                                                             

permban

HPP-teknologji (Pigmente me performance te larte) pigmente te veshura: Sigurojne aderim maksimal dhe krijojne nje barriere te papershkueshme ne lekure.

Agjentet teksturues te silikonit: Japin nje ndjesi te bute si mendafshi ne prekje.

GGP: Perberes te vecante aktiv ne gjendje te rigjenerojne elementet perberes te lekures dhe te vonojne plakjen e qelizave.

 Vitaminat F, A, C, E: Promovojne sintezen e kolagjenit, kane efekt antioksidues dhe rigjenerues.

Likopene: Fito-perberes me efekt te forte antioksidues.

perdorimi

Aplikojeni me ndihmen e furces FOUNDATION BRUSH per nje perhapje te njetrajtshme.

paketimi

30ml