DEFENCE BODY HYDRANOURISHING BALM 300 ml

L3,350

Ka stok

In Stock

SKU: 12847

Pershkrimi i produktit

Balsam per ushqyerjen dhe hidratimin e lekures se trupit. I formuluar me acid hialuronik, i përfshirë në pesha të ndryshme molekulare, dhe gjalpë shea, hidraton intensivisht lëkurën deri në 48 orë dhe e ushqen atë. Ideale për lëkurën veçanërisht të thatë, i jep rehati lëkurës dhe e lë atë të bute. Efikasiteti i testuar. I testuar per nikelin, pa konservante pa gluten.

PERMBAN

  • Acidi hialuronik të përfshira në pesha të ndryshme molekulare për të garantuar hidratim në të gjitha shtresat e epidermës.
  • Gjalpë Shea ushqyese, mbrojtëse dhe kundër dehidrimit.

PERDORIMI

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje duke masazhuar për të favorizuar përthithjen.

PAKETIMI

300 ml.